هديه ي تركيش ايرلاين به مسافران ايراني

هواپيمايي تركيش ايرلاين عصر روز ۵ شنبه ۲ شهريور طرح جديد خود را در هتل اسپيناس پالاس براي مسافران ايراني كه مي‌خواهند به مقاصد آمريكا، كانادا، شمال اروپا، بريتانيا، خاور دور و برخي كشورهاي آمريكاي جنوبي سفر كنند، رونمايي كرد.

طرح جديد تركيش ايرلاين ويژه مسافران ايراني است كه قصد سفر به آمريكا، كانادا، آرژانتين، برزيل، كلمبيا، پاناما، ونزوئلا، كوبا، خاور دور، شمال اروپا و بريتانيا را دارند. بر اساس اين طرح، مسافران در مسير رفت يا برگشت مي‌توانند به رايگان يك شب اقامت در هتل‌هاي استانبول داشته باشند. به گزارش آدراپانا هدف تركيش ايرلاين از ارائه اين سرويس، راحتي بيشتر مسافران در مسيرهاي طولاني است تا مسافران بتوانند در ميانه راه مدتي را در استانبول سپري كنند.

براي مسافراني كه از بليط اوكونومي تركيش استفاده مي‌كنند، محل اقامت هتل ۴ ستاره Grand Yavus است، كه در فاصله ۱۷ كيلومتري فرودگاه واقع شده و مسافران بيزينس كلاس نيز مي‌توانند ۲ شب را در هتل ۵ ستاره Hilton Bomonti بگذرانند.

بليط‌هايي كه از يكم آگوست ۲۰۱۷ صادر شده باشند و حداقل ۲۰ ساعت توقف اختياري در استانبول داشته باشند، شامل اين خدمات خواهند شد.

زكريا كروچام، مدير عامل تركيش ايرلاين در ايران در اين باره گفت:

با توجه به اين كه تركيش ايرلاين بيش از ۴۵ سال است كه در ايران فعاليت دارد و به دليل حجم بالاي پروازها از ايران و به مقصد ايران، بيشترين تعامل را در بين شركت‌هاي هواپيمايي بين المللي با بازار ايران دارد، لازم دانستيم تا خدماتي ويژه براي مسافران ايراني ارائه كنيم تا در مسيرهاي طولاني بتوانند يك استاپ اوور در استانبول داشته باشند.

هديه ي تركيش ايرلاين به مسافران ايراني

مژده سيدزاده، مدير فروش تركيش ايرلاين در ايران نيز افزود:

مسافران ايراني مي‌توانند از سرويس ميني پورت ما نيز استفاده كنند. ميني پورت اين امكان را به مسافر مي‌دهد تا هنگامي كه به فرودگاه استانبول مي‌رسد، بار خود را به جاي فرودگاه در ميدان تقسيم تحويل بگيرد و همچنين پس از چك‌اوت از هتل بار خود را به جاي فرودگاه، در ميدان تقسيم تحويل ما دهد تا حمل شود.

هديه ي تركيش ايرلاين به مسافران ايراني

هديه ي تركيش ايرلاين به مسافران ايراني

سرويس ديگري كه تركيش ايرلاين از آن رونمايي كرد، امكان خريد مستقيم بليط از اين هواپيمايي با استفاده از كارت‌هاي عضو شبكه شتاب است. بدين ترتيب مسافران ايراني از اين به بعد مي‌توانند با استفاده از كارت شتابي خود بدون واسطه از وب‌سايت اين ايرلاين تركيه‌اي خريد خود را انجام دهند.